28 grudnia 2017 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Gumniska
(2. ksiądz) ul. Zadworze
(3. ksiądz) ul. Lasówka (domy jednorodzinne)
(4. ksiądz) ul. Szczecińska i Myśliwska Błonie

29 grudnia 2017 – piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Gromadzka (od Płaszowskiej)
(2. ksiądz) ul. Gromadzka (od Krzywdy)
(3. ksiądz) ul. Gromadzka (od Krzywdy do końca) i Wodna (domy jednorodz.)
(4. ksiądz) ul. Paproci

30 grudnia 2017 – sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Kiełkowskiego, Klimeckiego
(2. ksiądz) ul. Niwy
(3. ksiądz) ul. Nowohucka blok 92A, Portowa, Działki, Pana Tadeusza
(4. ksiądz) ul. Krzywda (domy jednorodz.), Szklarska, Powstańców Wlkp.

02 stycznia 2018 - wtorek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Koźlarska
(2. ksiądz) ul. Heweliusza
(3. ksiądz) ul. Strycharska - domy jednorodzinne i blok 10
(4. ksiądz) ul. Stróża Rybna (domy jednorodz.), Saska (domy jednorodz.), Stróża Rybna blok 20

03 stycznia 2018 - środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Szczygla (od początku)
(2. ksiądz) ul. Ks. Stoszki (domy jednorodzinne), ul. Szczygla (od końca)
(3. ksiądz) ul. Przewóz - domy jednorodzinne do nr 32 i blok 29
(4. ksiądz) ul. Przewóz blok 27 i 31

04 stycznia 2018 - czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Krzywda blok 19A (od końca)
(2. ksiądz) ul. Krzywda blok 19B (od końca)
(3. ksiądz) ul. Krzywda blok 19C (od końca)
(4. ksiądz) ul. Krzywda bloki 17 G i H

05 stycznia 2018 – piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Lasówka blok 40 (klatka 1) (od góry)
(2. ksiądz) ul. Lasówka blok 40 (klatka 2) (od góry)
(3. ksiądz) ul. Lasówka blok 40 (klatka 3) (od góry)

06 stycznia 2018 – sobota (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Lasówka blok 44 (klatka 1) (od góry)
(2. ksiądz) ul. Lasówka blok 44 (klatka 2) (od góry)
(3. ksiądz) ul. Lasówka blok 44 (klatka 3) (od góry)

07 stycznia 2018 – niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Płaszowska - domy jednorodzinne (od początku)
(2. ksiądz) ul. Płaszowska - domy jednorodzinne (od końca)
(3. ksiądz) ul. Płaszowska blok 36 (od końca)

08 stycznia 2018 – poniedziałek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Płaszowska blok 38 (od końca)
(2. ksiądz) ul. Płaszowska blok 42 (od końca)
(3. ksiądz) ul. Płaszowska bloki 51, 51 A B C D E
(4. ksiądz) ul. Płaszowska blok 57 (od końca)

09 stycznia 2018 - wtorek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Płaszowska blok 59 (od końca)
(2. ksiądz) ul. Płaszowska blok 63 (od końca)
(3. ksiądz) ul. Saska blok 5 (od końca)
(4. ksiądz) ul. Saska blok 7 (od końca)

10 stycznia 2018 - środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Saska blok 9 (od końca)
(2. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 12 (od końca)
(3. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 14 (od nr 30-1)
(4. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 14 (od nr 50-31)

11 stycznia 2018 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 16 (od nr 30-1)
(2. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 16 (od nr 40-31)
(3. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 18 (od nr 50-26)
(4. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 18 (nr 25-1)

12 stycznia 2018 - piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Sarmacka - domy jednorodzinne (od początku)
(2. ksiądz) ul. Sarmacka - domy jednorodzinne (od końca)
(3. ksiądz) ul. Sarmacka bloki 10, 10A, B, C

13 stycznia 2018 – sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Koszykarska - domy jednorodzinne (od początku)
(2. ksiądz) ul. Koszykarska - domy jednorodzinne (od końca)
(3. ksiądz) ul. Koszykarska bloki 21 i 30

14 stycznia 2018 - niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Koszykarska blok 21C
(2. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31 (od początku)
(3. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31 (od końca)

15 stycznia 2018 - poniedziałek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31A (od końca)
(2. ksiądz) ul. Nowohucka blok 37 (od końca) i 39 (od końca)
(3. ksiądz) ul. Nowohucka blok 41 (kl. 4,3,2,1)
(4. ksiądz) ul. Nowohucka blok 41 (kl. 7,6,5)

16 stycznia 2018 - wtorek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Nowohucka blok 43 (od końca)
(2. ksiądz) ul. Nowohucka blok 45 (od końca)
(3. ksiądz) ul. Nowohucka blok 47 (od początku)
(4. ksiądz) ul. Nowohucka blok 47 (od końca)

17 stycznia 2018 - środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Nowohucka blok 49 (od początku)
(2. ksiądz) ul. Nowohucka blok 49 (od końca)
(3. ksiądz) ul. Nowohucka blok 51 (od końca)
(4. ksiądz) ul. Nowohucka blok 53 (od końca)

18 stycznia 2018 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5A (od początku)
(2. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5A (od końca)
(3. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5B (od początku)
(4. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5B (od końca)

19 stycznia 2018 – piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5 (od końca)
(2. ksiądz) ul. Przewóz blok 9 (od końca)
(3. ksiądz) ul. Przewóz blok 13 (od końca)
(4. ksiądz) ul. Przewóz blok 22 (od końca)

20 stycznia 2018 - sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Myśliwska (domy jednorodzinne od początku)
(2. ksiądz) ul. Myśliwska (domy jednorodzinne od końca)
(3. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 14 oraz domki jednorodz. od nr 16 do 42
(4. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 27 (od końca)

21 stycznia 2018 – niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Ks. Stoszki blok 9 (od początku)
(2. ksiądz) ul. Ks. Stoszki blok 9 (od końca)
(3. ksiądz) ul. Ks. Stoszki blok 13 (od końca)

22 stycznia 2018 – poniedziałek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Przewóz blok 8 (od końca)
(2. ksiądz) ul. Przewóz blok 10 (od końca)
(3. ksiądz) ul. Przewóz blok 12 (od końca)
(4. ksiądz) ul. Przewóz blok 14 (od końca)

23 stycznia 2018 - wtorek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Wodna blok 24 (od końca), 26 (od końca)
(2. ksiądz) ul. Wodna blok 28, 28A, B, C, 30
(3. ksiądz) ul. Wodna blok 30A (od końca)
(4. ksiądz) ul. Wodna blok 30B (od końca)

24 stycznia 2018 – środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 5 (od końca) i 7 (od końca)
(2. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 8 (od końca)
(3. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 9 (od końca) i 11 (od końca)
(4. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 12 (od końca)

25 stycznia 2018 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 15 (od końca)
(2. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 17 (od końca)
(3. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 19 (od końca)
(4. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 21 (od końca)

26 stycznia 2018 – piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 23 (od końca) i 25 (od końca)
(2. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12A
(3. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12B

27 stycznia 2018 - sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12C
(2. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12D

Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie oraz w niedziele i święta od godz. 15:30, natomiast w soboty od godz. 10:00. Kolęda uzupełniająca w sobotę 27 stycznia, od godz. 10:00 i w poniedziałek 29 stycznia od godz. 15:30. Kolędę uzupełniającą można zgłosić osobiście w zakrystii lub kancelarii, telefonicznie (12 656-58-04) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Góra strony