Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie i niedziele od godz. 15:30, natomiast w soboty od godz. 10:00. Kolęda uzupełniająca w poniedziałek 24 stycznia od godz. 15:30 i w sobotę 25 stycznia, od godz. 10:00. Termin kolędy uzupełniającej można ustalić dzwoniąc pod nr tel.: 12 656-58-04, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub osobiście w zakrystii lub kancelarii.

27 grudnia 2019 – piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Nowohucka blok 37
(2. ksiądz) ul. Nowohucka blok 39
(3. ksiądz) ul. Nowohucka blok 41
(4. ksiądz) ul. Nowohucka blok 43
(5. ksiądz) ul. Nowohucka blok 45

28 grudnia 2019 – sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Nowohucka blok 51
(2. ksiądz) ul. Nowohucka blok 49 (od początku)
(3. ksiądz) ul. Nowohucka blok 49 (od końca)
(4. ksiądz) ul. Nowohucka blok 53
(5. ksiądz) ul. Nowohucka blok 92A, ul. Portowa, Działki, Pana Tadeusza

29 grudnia 2019 – niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Nowohucka blok 47 (od początku)
(2. ksiądz) ul. Nowohucka blok 47 (od końca)
(1. ksiądz) ul. Saska blok 5

30 grudnia 2019 – poniedziałek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Saska blok 7
(2. ksiądz) ul. Saska blok 9
(3. ksiądz) ul. Gumniska
(4. ksiądz) ul. Zadworze

02 stycznia 2020 - czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12A
(2. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12B
(3. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12C
(4. ksiądz) ul. Na Zakolu Wisły blok 12D

03 stycznia 2020 – piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Myśliwska (domy jednorodzinne od początku)
(2. ksiądz) ul. Myśliwska (domy jednorodzinne od końca)
(3. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5
(4. ksiądz) ul. Lasówka (domy jednorodzinne)

04 stycznia 2020 – sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Płaszowska bloki 36 i 38
(2. ksiądz) ul. Płaszowska blok 42 (od początku)
(3. ksiądz) ul. Płaszowska blok 42 (od końca)
(4. ksiądz) ul. Szczecińska i Myśliwska Błonie

05 stycznia 2020 – niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Lasówka blok 40 (klatka 1)
(2. ksiądz) ul. Lasówka blok 40 (klatka 2)
(3. ksiądz) ul. Lasówka blok 40 (klatka 3)

06 stycznia 2020 - poniedziałek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Lasówka blok 44 (klatka 1)
(2. ksiądz) ul. Lasówka blok 44 (klatka 2)
(3. ksiądz) ul. Lasówka blok 44 (klatka 3)

07 stycznia 2020 - wtorek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Przewóz blok 8, 9
(2. ksiądz) ul. Przewóz blok 10
(3. ksiądz) ul. Przewóz blok 12
(4. ksiądz) ul. Przewóz blok 14

08 stycznia 2020 - środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Przewóz blok 13
(2. ksiądz) ul. Przewóz blok 22
(3. ksiądz) ul. Przewóz (domy jednorodzinne do nr 32) i blok 29
(4. ksiądz) ul. Przewóz bloki 27 i 31

09 stycznia 2020 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31 (klatka 1)
(2. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31 (klatka 2)
(3. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31 (klatka 3)
(4. ksiądz) ul. Koszykarska bloki 21, 21C i 30

10 stycznia 2020 - piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Koszykarska (domy jednorodzinne od początku), ul. Saska domy jednorodzinne.
(2. ksiądz) ul. Koszykarska (domy jednorodzinne od końca)
(3. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31A (od początku)
(4. ksiądz) ul. Koszykarska blok 31A (od końca)

11 stycznia 2020 - sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 16
(2. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 18 (od początku)
(3. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 18 (od końca)
(4. ksiądz) ul. Stróża Rybna domy jednorodz. i blok 20

12 stycznia 2020 - niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 12
(3. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 14 (od początku)
(4. ksiądz) ul. Stróża Rybna blok 14 (od końca)

13 stycznia 2020 - poniedziałek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5A (od początku)
(2. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5A (od końca)
(3. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5B (od początku)
(4. ksiądz) ul. Myśliwska blok 5B (od końca)

14 stycznia 2020 – wtorek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Płaszowska bloki 51, 51 A B C D E
(2. ksiądz) ul. Płaszowska blok 57
(3. ksiądz) ul. Płaszowska blok 59
(4. ksiądz) ul. Płaszowska blok 63

15 stycznia 2020 – środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 14 oraz domki jednorodz. od nr 16 do 42
(2. ksiądz) ul. Ks. W. Turka bloki 15 i 19
(3. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 17
(4. ksiądz) ul. Ks. W. Turka bloki 21, 23, 25

16 stycznia 2020 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 8
(2. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 12
(3. ksiądz) ul. Ks. W. Turka blok 27
(4. ksiądz) ul. Ks. W. Turka bloki 5, 7, 9, 11

17 stycznia 2020 - piątek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Sarmacka (od początku)
(2. ksiądz) ul. Sarmacka (od końca)
(3. ksiądz) ul. Sarmacka bloki 10, 10A, B, C
(4. ksiądz) ul. Strycharska (domy jednorodzinne od początku) i blok 10

18 stycznia 2020 – sobota (od godz. 10:00)
(1. ksiądz) ul. Kiełkowskiego, Klimeckiego
(2. ksiądz) ul. Niwy
(3. ksiądz) ul. Krzywda (domy jednorodz.), Szklarska, Powstańców Wlkp.
(4. ksiądz) ul. Paproci

19 stycznia 2020 - niedziela (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Wodna bloki 28, 28A, B, C, 30
(2. ksiądz) ul. Ks. Stoszki blok 9
(3. ksiądz) ul. Ks. Stoszki blok 13

20 stycznia 2020 – poniedziałek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Wodna blok 24
(2. ksiądz) ul. Wodna blok 26
(3. ksiądz) ul. Wodna blok 30A
(4. ksiądz) ul. Wodna blok 30B

21 stycznia 2020 – wtorek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Krzywda bloki 19A i C
(2. ksiądz) ul. Krzywda blok 19B
(3. ksiądz) ul. Krzywda bloki 17G i H
(4. ksiądz) ul. Gromadzka (od Krzywdy do końca) i Wodna (domy jednorodz.)

22 stycznia 2020 – środa (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Gromadzka (od Płaszowskiej)
(2. ksiądz) ul. Gromadzka (od Krzywdy)
(3. ksiądz) ul. Płaszowska (domy jednorodzinne od początku)
(4. ksiądz) ul. Płaszowska (domy jednorodzinne od końca)

23 stycznia 2020 – czwartek (od godz. 15:30)
(1. ksiądz) ul. Koźlarska
(2. ksiądz) ul. Heweliusza
(3. ksiądz) ul. Szczygla (od początku)
(4. ksiądz) ul. Ks. Stoszki (domy jednorodzinne), ul. Szczygla (od końca)

 

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com