Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Spotkanie Matecznika
Idzie nowe...
Pożegnanie księży
Poświęcenie pojazdów
2021
Ave Maria
Koncert pieśni maryjnych
Przyjdź Duchu Święty!

Czuwanie w wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świetego

Slider

Wyobraźnia miłosierdzia

tvp krakow zenon siedlarz scjW dzisiejszym wieczornym wydaniu Kroniki Krakowskiej (TVP Kraków) red. Joanna Łyszczarz pokazała jak Krakowianie pomagaja sobie wzajemnie w czasach epidemi. Przedstawiła pomysły pomocy żywnościowej dla potrzebujących. Znalazło się tam miejsce dla naszej parafialnej inicjatywy "Lodówka od Serca". Zapraszamy do obejrzenia koroniki TU. Dla niecierpliwych felieton o naszej parafii zaczyna się od 10 minuty :).

Będzie...

...nic na ten moment.

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa