Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Imieniny gospodarza

Początek listopada związany jest w naszej parafii ze świętowaniem imienin pasterza naszej wspólnoty, ks. Proboszcza Sławomira Knopika SCJ. Dnia 4 listopada zebraliśmy się na wieczornej Eucharystii by towarzyszyć Solenizantowi naszą modlitwą. Po Mszy Świętej był też czas na wyrażenie wdzięczności za jego pracę i troskę o kościół parafialny i samych parafian. Poszczególne grupy działające w naszej parafii składały życzenia i wyrazy swojej wdzięczności za posługę ks. Proboszcza w parafii. 

Poniżej zamieszczamy linki do istotnych informacji z życia parafii. Jeśli ich nie widzisz kliknij [ TU ]

Ostatnie zdjęcia

Powitanie nowego proboszcza 2024

Nowy gospodarz 2024
7 lipca 2024

Pożegnanie

Pożegnanie księży
30 czerwca 2024

In

Instalacja odgromowa 2024
15 maja 2024

Festyn - wiosna 2024

Festyn - wiosna 2024
9 czerwca 2024

Odpust Parafialny 2024

Odpust parafialny 2024
9 czerwca 2024Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa