Uwaga Uwaga! w ramach czerwcowego spotkania Msza św. dziękczynna
dla wszystkich grup 12.06.12 o godz: 19:00 w kościele parafialnym
przy ul Saskiej.(Okazja do podziękowania Bogu za troskę o nasze
dobre przygotowanie się do sakramentu Bierzmowania)
KLASA II Animatorka: Anna Haracz spotkania w środy w kościele o godz. 18: 45
Błaut Monika
Bryniak Katarzyna
Dobosz Iwona
Gaj Aleksandra
Gałka Natalia
Michalik Patrycja
Nowak Justyna
Ociepa Paulina
Paszko Natalia
Raszko Karolina
Salwińska Karolina
Sudoł Julia
KLASA II Animator Andrzej Sobczyk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) spotkania we wtorki w kościele o godz. 19:00
Augustyn Dominik
Kaczorowski Jacek
Kałuża Jacek
Kmiecik Igor
Kupiec Alicja
Nguyen Patryk
Prorok Anna
Rawska Alicja
Ryś Bartosz
Sagan Michał
Stawiarz Klaudia
Stoczyński Przemysław
KLASA II Animatorka Aleksandra Haracz spotkania we środy w kościele o godz. 18:45
Bała Anna
Dudek Weronika
Frach Gabriela
Klęk Mateusz
Kwaśniewska Natalia
Mika Patryk
Muzyk Klaudia
Natkaniec Aleksandra
Orzechowska Katarzyna
Sowa Mateusz
Strzebońska Izabela
Wiewiórka JoannaKLASA II animator Bogusław Zdebski : spotkania w środę w nowym kościele ul. Lipska o godz. 18:45
Hyży Karolina
Cygan Dagmara
Duda Bartosz
Głód Szymon
Gotowczyc Norbert
Graniczkowska Kamila
Kniżatko Paweł
Pławecki Marcin
Reizer Karolina
Sroka Agnieszka
Stalmach Kamila
Styrna Kamila
Szarek Ola
KLASA II animator: ks. Mariusz Wrzesiński SCJ spotkania w środy w nowym kościele ul. Lipska o godz. 18:45
Bijak Karol
Bobrek Magdalena
Brzeziński Mateusz
Brzeziński Damian
Bugajski Piotr
Chmielarz Sebastian
Czyżek Artur
Górak AdriannaHerion Przemysław
Kasperczyk Kamil
Kukulska Magda
Mroczka Kinga
Pulchra Konrad
Rokita Krzysztof
Sewiło Patryk
KLASA II Animator ks. Stanisław Zawiłowicz SCJ spotkania w czwartki w kościele o godz. 18:45
Antos Karolina
Cudek Wiktor
Gońka Monika
Karaś Oliwia
Michalewska Marcelina
Plata Michał
Rymalski Michał
Szamburska Maria
Szufnarowska Kinga
Toboła Kamila
Węgrzyn Bartosz
Uczkiewicz Barbara
KLASA II Animator: Piotr Chrabąszcz spotkania piątki w kościele o godz. 19:00
Brzoskwinia Damian
Duda Mateusz
Gębuś Michał
Guz Piotr
Mazurek Damian
Piaskowski Maks
Piksa Larysa
Ratajczak Hadrian
Ratajczak Kornel
Stalmach Kamila
Szczepanik Bartosz
Szydłowski Konrad
KLASA II Animato: ks. Stanisław Zawiłowicz SCJ spotkania w poniedziałki w kościele o godz. 18:45
Adamczyk Angelika
Bielińska Zuzanna
Jurowaty Wojciech
Kustra Ziemowit
Lichoń Szymon
Medalion Jakub
Niedziela Olga
Oberwan Agnieszka
Oliwa Aleksandra
Ostafin Bartosz
Piech Mariusz
Siwek Paweł
Skolmowska Natalia
Staszczyk Karolina
Stojanowski Adam
Szczecina Adrian
Sołtys Magda
Stano Michał
Suder Kacper
Świątek Marek