Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Sztafeta modlitwy

sztafeta1-thmOd niedzieli 17 maja aż do soboty 30 maja, nasza parafia przeżywa przygotowanie do Prymicji diakona Zbigniewa Kryjomskiego, naszego parafianina. Codziennie od godziny 17:00 kolejne grupy duszpasterskie przychodzą na adorację Najświętszego Sakramentu, aby wypraszać dla niego potrzebne łaski jak również prosić o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

 

sztafeta2-thmInicjatywa ta jest szczególną formą przygotowania parafii do Prymicji jak i wspierania naszego parafianina w realizacji powołania, którym został obdarzony przez Pana Boga. Jest to jednocześnie piękny znak duchowej łączności parafian z tym, którego Bóg wezwał do tej posługi jak i odpowiedzialności za jego powołanie.  

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa