adoracja start
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Spotkania Matecznika

Życie po życiu

matecznik 2021 11 24 thmPodczas obu listopadowych spotkań Matecznika rozmawialiśmy na temat: „Życia po życiu”. Był czas na refleksję, czytanie Pisma Świętego oraz krótką relację Księdza Jerzego z beatyfikacji Sługi Bożego Jana Franciszka Machy.  

Matecznik i różaniec

matecznik_2021-10-27_thm.jpgKolejne spotkanie Matecznika za nami! Był czas na rozmowy, poświęcenie dewocjonaliów oraz na wspólną modlitwę różańcową. Dzieci „pozwoliły” nam odmówić tajemnice radosne. I rzeczywiście - radości było co niemiara😀 Sprzątania po zabawie również!!

Dzień Dziecka Utraconego

matecznik 2021 10 13 thm Kolejne spotkanie Matecznika odbyło się 13.10. Temat rozmów związany był z Dniem Dziecka Utraconego, który obchodziliśmy dwa dni później. Najlepszym podsumowaniem razem spędzonego czasu jest wypowiedź naszej wspólnotowej Siostry Justyny, by: „zamiast Dzień Dziecka Utraconego myśleć, że to Dzień Dziecka Zyskanego dla Nieba - tak zapewnia nas Wiara”.Amen.

Z dziećmi o Panu Bogu

matecznik 2021 09 29 thm29.09. odbyło się kolejne spotkanie Matecznika. Frekwencja dopisała, wiec było gwarno i wesoło 🙂Temat „Jak rozmawiać z dziećmi o Panu Bogu” spotkał się ze sporym zainteresowaniem-poznałyśmy zdanie Księdza Jerzego i wymieniałyśmy własne doświadczenia. Ciężko było się rozstać..dobrze, że dzieci nam o tym przypomniały😉

Powakacyjne nowości Matecznika

matecznik 2021 09 15 thm15-go września po wakacyjnej przerwie wróciły spotkania Matecznika. Serdecznie witamy Ks. Jerzego - nowego pasterza odpowiedzialnego za naszą wspólnotę! Pogoda dopisała, więc mogliśmy na świeżym powietrzu cieszyć się wspólną modlitwą i rozmowami.
Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa