Ogłoszenia

  1. Serdeczne podziękowania kierujemy do osób z parafialnego zespołu Caritas na czele z p. Haliną za zorganizowanie w dniu wczorajszym spotkania wielkanocnego dla chorych i starszych parafian.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy w kościele 10 Tydzień biblijny. Zachęcamy do czytania rozważań biblijnych na stronie internetowej naszej parafii, jak również do włączenia się we wspólnotę „Źródła wiary”, która ma spotkania we wtorki o godz. 19:00
  3. W poniedziałek 16 kwietnia o godz. 13:00 na parkingu przy naszym kościele zostanie podstawiony ambulans diagnostyczny i będzie możliwość przeprowadzenia badań profilaktycznych gęstości kości, objętości i wydajności płuc oraz równowagi kwasowo-zasadowej. Są to badanie bezinwazyjne i bezpieczne. Szczegóły na ulotkach przy prasie katolickiej.
  4. Kandydaci do bierzmowania z klas VII mają swoje spotkania w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 19:00
  5. Każdego dnia w tygodniu zapraszamy na modlitwę podczas adoracji Najśw. Sakramentu o 17:30. W III środę miesiąca Nowenna do Matki Bożej Płaszowskiej o godz. 17:30 z modlitwą o dar potomstwa, a po niej Msza św. w tej intencji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy małżeństwa pragnące uprosić dla siebie dar potomstwa, a także mamy oczekujące dziecka. Na zakończenie Mszy św. wszystkie mamy w stanie błogosławionym otrzymają specjalne błogosławieństwo.
  6. W przyszłą niedzielę 22 kwietnia organizujemy festyn pod hasłem „Razem w parafii”. Odbędzie się on na terenach Klubu Sportowego „Płaszowianka” w godz. 14:30 – 17:30. W programie mecz: Księża kontra Parafianie, przeciąganie liny, gry i zabawy sportowe i z wodzirejem. Podczas festynu będzie można wylosować cenną nagrodę, smacznie zjeść i spotkać ciekawych ludzi. Zapraszamy parafian i gości do włączenia się w przygotowanie tego wydarzenia. Osoby chętne do pomocy prosimy o kontakt w zakrystii.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania. Będziemy modlić się za młodych naszej parafii o otwartość serc na Boży głos.
  8. Zachęcamy do przekazywania 1% z naszych rozliczeń podatkowych na rehabilitację naszej chorej parafianki p. Bożeny Puły oraz na przekazanie 1% na Fundację Zgromadzenia Braci Albertynów. Ze stolika z gazetami można zabrać karteczki z odpowiednimi danymi fundacji.

Wszystkim Parafianom życzymy
wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego i opieki Matki Bożej
na każdy dzień nowego tygodnia. Szczęść Boże!

 

Strona 1 z 430

Góra strony