UWAGA! Nocną adorację "od czwartku do soboty" zaczynamy już w najbliższy czwartek 2 grudnia!
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Powakacyjne nowości Matecznika

matecznik 2021 09 15 thm15-go września po wakacyjnej przerwie wróciły spotkania Matecznika. Serdecznie witamy Ks. Jerzego - nowego pasterza odpowiedzialnego za naszą wspólnotę! Pogoda dopisała, więc mogliśmy na świeżym powietrzu cieszyć się wspólną modlitwą i rozmowami.

Dziękujemy Ks. Jerzemu za przybliżenie duchowości sercańskiej, jak i jego misji na Białorusi. Na tymże spotkaniu mieliśmy również odwiedziny Siostry ze Szkoły Nowej Ewangelizacji Serce Boga działającej w naszej parafii. Wręczyła nam zaproszenie zachęcające do jedności wszystkich parafialnych wspólnot, a konkretnie do udziału we Mszy Świętej o godz 19:00 w każdy czwarty wtorek miesiąca. Zaproszone sPhoca Gallery Imageą całe rodziny - mamy, ojcowie i ich pociechy. 

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa