Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Zachęta na czas pandemii

Zapraszamy w czasie epidemii do podjęcia następujących przedsięwzięć:

  • Całodobowa adoracja Najśw. Sakramentu w intencji ustania epidemii oraz o zdrowie dla naszych rodzin. Formularz zgłoszeniowy na konkretne godziny adoracji w nocy dostępny na stronie internetowej naszej parafii (patrz opis poniżej).
    Można też zgłosić się telefonicznie lub bezpośrednio do ks. Dariusz Lewczaka scj.
  • Każdego dnia tygodnia (poniedziałek – sobota) o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia a zaraz po niej możliwość spowiedzi i Komunii św. do godz. 16:00

Zapraszamy do zapisywania na godziny 8:00 do 17:00. Brakuje nam jeszcze 35 osób w tym czasie.

Jak się zapisać na adorację:

Należy kliknąć w link "Formularz rejestracyjny" znajdujący się pod artykułem. Spowoduje to uruchomienie systemy zapisów: Przy pierwszym uruchomieniu strony należy zarejestrować się. Rejestraja polega na podanu numeru telefonu, który służył będzie do kontaktu dla duszpasterzy, swojego imienia i nazwiska oraz hasła. Następnie, należy zalogować sie do systemu zapisów przez kliknięcie w prawym górmym rogu napisu "logowanie" podając numer telefonu i hasło, wpisane w trakcie rejestracji.

Po zalogowaniu się, z rozwijanego pola nalęzy wybrać dzień tygodnia i godzinę rozpoczęcia adoracji. Adoracja będzie trwała godzinę (np.: wybierając poniedziałek godz. 2:00 zobowiązujemy się do czuwania przez godzinę od 2:00 do 3:00 w nocy w każdy poniedziałek).

Wypełniając formularz rejestracyjny wyrażamy zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu organizacji nocnego czuwania przez Parafię pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie Płaszowie. W każdej chwili możemy zażądać wglądu do przechowywanych danych oraz ich usunięcia dzwoniąc pod numer kontaktowy parafii: tel 12 656-58-04 (zakładka: kontakt).

Formularz rejestracyjny >>.

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa