Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Jak zapisać się na adorację

Jak się zapisać na adorację:

Należy kliknąć w link "Formularz rejestracyjny" znajdujący się pod artykułem. Spowoduje to uruchomienie systemu zapisów: Przy pierwszym uruchomieniu strony należy zarejestrować się. Rejestraja polega na podanu numeru telefonu, który służył będzie do kontaktu dla duszpasterzy, swojego imienia i nazwiska oraz hasła. Następnie, należy zalogować sie do systemu zapisów przez kliknięcie w prawym górmym rogu napisu "logowanie" podając numer telefonu i hasło, wpisane w trakcie rejestracji.

Po zalogowaniu się, z rozwijanego pola nalęzy wybrać dzień tygodnia i godzinę rozpoczęcia adoracji. Adoracja będzie trwała godzinę (np.: wybierając poniedziałek godz. 2:00 zobowiązujemy się do czuwania przez godzinę od 2:00 do 3:00 w nocy w każdy poniedziałek).

Wypełniając formularz rejestracyjny wyrażamy zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu organizacji nocnego czuwania przez Parafię pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie Płaszowie. W każdej chwili możemy zażądać wglądu do przechowywanych danych oraz ich usunięcia dzwoniąc pod numer kontaktowy parafii: tel 12 656-58-04 (zakładka: kontakt).

Formularz rejestracyjny >>.

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa