Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

2022-02-20 7. Niedziela Zwykła

 1. W tym tygodniu przypada:
  • we wtorek – święto Katedry św. Piotra, apostoła
  • w środę (IV środa miesiąca) – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika. W tym dniu na nabożeństwie do Matki Bożej Płaszowskiej o godz. 17:30 modlić się będziemy za mężczyzn naszej parafii. O 18:00 Eucharystia w intencji mężczyzn, a po Mszy św. spotkanie Mężczyzn św. Józefa.
 2. Każdego dnia o godz. 17:15 zapraszamy do modlitwy różańcowej o pokój na świecie (w środę o 17:00). To bardzo ważna intencja.
 3. W tym tygodniu odbędą się spotkania formacyjne kandydatów do bierzmowania z klas 8. We wtorek klasy 8 a, b, c, d. W środę klasy 8 e, f i wszyscy uczestniczący do innych szkół niż SP na ulicy Myśliwskiej. Spotkania rozpoczynamy o godz. 19:00.
 4. Zapraszamy mamy ze swoimi maluchami w najbliższą środę na godz. 10:00 na kolejne spotkanie Matecznika. Temat spotkania: „Zabawa karnawałowa dla dzieci”.
 5. W czwartki na godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie do świetlicy seniora osoby starsze i samotne.
 6. Spotkanie rady parafialnej na temat na temat ostatniej ankiety w czwartek o godz. 19:00.
 7. Zapraszamy na Sercańskie czuwanie Młodzieży na Świętym Krzyżu - 12 marca br. Zapisy i bliższe informacje u ks. Grzegorza.
 8. Organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Myślenic w niedzielę 13 marca. Zapisy w zakrystii.
 9. Jako parafia organizujemy wyjazd wakacyjny w Pieniny koło Niedzicy dla dzieci wieku od 8 do 16 lat. Termin: 18 – 23 lipca br. W programie: wycieczka w góry, rejs statkiem po zalewie Czorsztyńskim, spływ Dunajcem, park linowy, rowery, termy i boisko do zabawy. Koszt 1100 zł. Bliższe informacje i zapisy u ks. Proboszcza.

Wszystkim Parafianom i gościom
życzymy opieki Matki Bożej Płaszowskiej.
Szczęść Boże!

Będzie...

02-07 9:00 - 13:30
Pielgrzymka Wynagradzająca


Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa