Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Festyn Rodzinny "Razem w parafii" - Jesień 2018

Po wakacyjnej przerwie powoli wszyscy wracają do nauki, pracy, formacji. Dlatego, żeby pomóc parafianom wejść na te tory, spotkaliśmy się z na pikniku parafialnym, który miał miejsce w niedzielne popołudnie, 16 września w ogrodach klasztornych. Pogoda dopisała, więc parafianie też dopisali. Wspólnym wysiłkiem udało się stworzyć tak niesamowite spotkanie. Prowadzili zabawę jak zwykle "Wodzireje z Krakowa" z Piotrem, naszym parafianinem na czele.

Grilla doglądał ks. Dariusz z ks. Michałem, a rozdzielaniem wojskowej grochówki zajął się diakon Dariusz pod dowództwem ks. proboszcza. Można tez było smakować ciasto, które upiekli i przynieśli parafianie (pewnie w zdecydowanej większości parafianki). Wśród atrakcji nie zabrakło malowania twarzy, puszczania baniek mydlanych, skręcania różnych figur z balonów. Pojawił się też radiowóz policyjny z funkcjonariuszami, którzy prezentowali wyposażenie radiowozu jak również była możliwość przechadzki w narkogooglach. Była też wystawa prac i możliwość zakupu obrazów naszej parafianki Anety. Jak zwykle były konkurencje sportowe dla dzieci z rodzicami, tańce zumby a na koniec finał zabawy fantowej - losowanie nagród głównych.

 

 

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa